500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku jsou velkým lákadlem, na které rádi slyší občané, kteří aktuálně nemají dostatek peněžních prostředků, ale chtějí si nějaké peníze půjčit. Půjčka bez registru, tedy bez nahlížení do registru dlužníků, je velmi vhodná pro klienty, kteří měli v minulosti problémy se splácením nějakého úvěru. Jsou vedeni jako dlužníci, respektive bývalí dlužníci, a banky o takové klienty zájem nemají. Šance je však právě v nebankovním sektoru u půjček bez registru a poplatku. Poplatek se u některých půjček bez registru nevybírá, jelikož je půjčka určena klientům, kteří jsou aktuálně naprosto bez financí a nemohou si dovolit ani poplatek za vyřízení půjčky zaplatit.

Půjčka bez registru a RPSN

Půjčka bez registru a poplatku však sebou poplatky nese. Jsou zakomponovány v roční procentuelní sazbě nákladů (RPSN), kde se zohlední i nulový poplatek za vyřízení. Klienti však tento přístup velmi ocení, jelikož aktuálně nemají peníze, ale v dlouhodobém horizontu jsou schopni půjčku bez registru a poplatku splácet bez problémů. Přistoupí tak i na vyšší RPSN než u klasických půjček bez registru s poplatkem, jelikož chtějí raději dlouhodobě platit nepatrně více, než při půjčení zaplatit jednorázově vysokou sumu.

Výhody půjčky bez registru a poplatku

Půjčka bez registru a poplatku je vždy velmi rychle a snadno vyřízená. Postačí dva doklady totožnosti, u vyšších částek je pak požadováno, aby klient prokázal svou dostatečnou bonitu pro splácení půjčky bez registru a poplatku. Skvělou možností je také vyřízení online či pomocí telefonu. Vše z klidu domova a pomocí velmi snadných internetových formulářů. Stačí vyplnit základní údaje a o vše ostatní se již postará nebankovní instituce, která půjčku poskytuje. Klient tak pohodlně získá peníze, aniž by musel cokoliv řešit a prokazovat sám.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.