500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin

Půjčky do 24 hodin jsou rychlou záchranou pomocí pro klienty, kteří se dostali do akutních problémů a potřebují peníze, co možná nejrychleji. Vyřízení celé transakce, které je spojené právě s půjčkou do 24 hodin, trvá maximálně jeden den. Instituce jsou na takovou situaci dobře připravené a jsou schopné reagovat i na vyšší požadavky klientů.

Vyřizování půjčky do 24 hodin

Nejideálnější variantou vyřízení půjčky do 24 hodin je její zadání přes internet. Jednoduše si člověk vybere instituci, u které chce půjčku do 24 hodin získat a pomocí snadného internetového formuláře vyplní všechny potřebné údaje. Jde o velmi snadný a rychlý postup, díky němuž budou již v poskytující instituci připraveni na vaši návštěvu. Vyplněním online formuláře tak člověk šetří čas sobě i dané instituci. Následně člověk navštíví danou pobočku, kde již má připraveny požadované peníze a přepdvyplněnou smlouvu. Tu podepíše a odchází s penězi v kapse. Ideální variantou pak je, pokud poskytující instituce již má o klientovi nějaké informace. Tím je celý proces ještě více usnadněn a po klientovi pak nejsou požadovány jiné než osobní doklady. Druhou variantou je pak návštěva obchodního zástupce přímo doma u žadatele, který tak nemusí při vyřízení půjčky vůbec opustit domov.

Ručení za půjčku do 24 hodin

Díky velmi rychlému vyřízení půjčky a prakticky nulové další dokladovosti postupují poskytující instituce relativně rizikový proces, jelikož jde o neúčelovou půjčku bez nahlížení do registru dlužníka a jakéhokoliv prokazování bonity. Proto se instituce snaží zabezpečit proti rizikům z vyšších půjčovaných částek například ručením třetí stranou či majetkem žadatele. Vše na individuální bázi a dle domluvy obou stran. Podepsání smlouvy o půjčce je totiž oboustranná vůle stran bez nátlaku.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.