500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky ihned

Půjčky ihned

Půjčky ihned jsou k dispozici především v nebankovním sektoru. Občas pronikne tento druh půjčky i do bankovních nabídek, avšak jde spíše o nárazové akce, či omezenou nabídku. Půjčka ihned je ideálním řešením okamžitých problémů se splatnými závazky. Díky jejímu okamžitému vyřízení má žadatel peníze k dispozici během jediné návštěvy a podepsání jednoho dokumentu. Vše připravené a za krátký časový interval, jelikož právě čas hraje při půjčce ihned zásadní roli.

Žadatel o půjčku ihned

K nejčastějším žadatelům nepatří ani tak přímo zařazené osoby. Jde spíše o takového člověka, který aktuálně potřebuje větší obnos peněz, než má na svém klasickém běžném účtu k dispozici. Může jít o člověka, který zapomněl nějaké své závazky v termínu uhradit a nyní mu již hrozí exekuce či jiný postih a okamžitě tak potřebuje půjčit peníze. Další možností jsou osoby, které shánějí peníze na nějaký dárek či prostě chtějí ihned půjčit, jinak pro ně půjčka již nemá význam. Oba tyto segmenty klientů spoléhají právě na druh některé z půjček ihned, která mu okamžitě a bez zbytečného papírování vyřeší jeho stávající a akutní finanční problémy.

Snadná administrativa půjčky ihned

Půjčka ihned se vyznačuje svou snadnou administrativní náročností. Už z podstaty věci je nutné všechny postupy maximálně standardizovat a usnadnit. Není nutné doložení příjmů. Obvykle instituce či soukromý investor požadují pouze dva doklady totožnosti. U vyšších částek je pak vyžadován ručitel, aby se za objemnější půjčení prostředků zaručil svým jménem. Obvykle však zmíněné dva doklady totožnosti postačí a půjčka je ihned na pobočce vyřízena, smlouva podepsána a peníze vydány. Všechno během jediného rozhovoru a velmi snadno.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.