500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku jsou jedním z klasických okamžitých půjček. Žadatel se ocitne v tíživé životní situaci, či prostě z jiného potřebuje okamžitě peníze a půjčka ihned na ruku mu tento problém snadno vyřeší. Jde o velmi snadné a rychlé řešení. K dispozici je celá řada variant půjček na ruku, které jsou nejčastěji soukromí investoři ochotni poskytnout.

Peníze ihned za jeden podpis

Druhy půjček ihned na ruku jsou rámcově velmi podobné. Základní myšlenka je poskytnutí peněz ihned po podepsání smlouvy. To mají všechny druhy společné. Liší se však v dalších podmínkách. Některé instituce či investor vyžaduje pouze dva doklady totožnosti a peníze bez problémů vydá. Jiné chtějí větší ošetření rizika, takže vyžadují například výpis z bankovního účtu za několik měsíců nazpět. Další poskytovatel chce vidět třeba i potvrzení příjmu nebo vyžaduje ručitele. Opravdu jednotlivé instituce přistupují k půjčce ihned na ruku podle svého uvážení, jelikož se chtějí samozřejmě vyhnout problémům, kdy klient nebude na zaplacení splátky mít dostatek prostředků.

Vyřízení žádosti o půjčku ihned na ruku

Vyřízení žádosti je velmi snadné. V dnešní době moderních komunikací je ideální zažádat prostřednictvím internetu a pak vše doladit na pobočce, doma či také pomocí internetu. Vše záleží na klientovi. Není nic snazšího, než vyřešit vše v klidu z domova a pak pouze podepsat smlouvu a obdržet peníze. Člověk má pak jistotu, že až si pro peníze půjde, tak je skutečně dostane. Instituce si ho totiž prověří předem, popřípadě bude přesně vědět, jakou částku klient potřebuje a kdy si pro ni přijde. Vše je pak velmi rychlé a díky znalosti daného klienta podstatně jednodušší.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.