500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky na exekuce

Půjčky na exekuce

Půjčka na exekuce je poslední záchrannou brzdou při problémech se splácením svých závazků. Exekuce totiž proběhne až v tom případě, že dlužník není schopen svým závazkům dlouhodobě dostát a celý případ již neřeší věřitel sám, ale prostřednictvím exekutora, který navíc k dlužné částce připočítává svou provizi a své náklady. Půjčka, která je předána exekutorovi se tak vždy velmi prodraží a jeho další konání rozhodně navýší celou částku. Před tímto je možné se chránit půjčkou na exekuce.

Výhody půjčky na exekuce

Jednoznačnou výhodou půjčky na exekuce je jejich okamžité vyřízení a tím pádem zrušení zabavování vašeho majetku, který se obvykle prodává okamžitě a velmi pod cenou. Tím pádem jste bez majetku a navíc třeba ani tento majetek nemusí na exekutorské náklady postačit. Proto je nutné, jakmile exekutor pošle první upomínku, respektive se dozvíte o exekutorském rozhodnutí o budoucím zabavování, okamžitě si vyřídit půjčku na exekuce. Ta vám ušetří nemalé prostředky, které jsou právě s konáním exekutora spojené. Vyřízení půjčky je velmi snadné a rychlé a navíc si můžete nastavit splácení přesně podle aktuálních potřeb a na libovolnou dobu. Tím je půjčka na exekuce výhodná pro celou řadu lidí, kteří se dostali do problémů se splácením, a jejich případ přebral exekutor.

Vyřízení půjčky na exekuce

Vyřízení půjčky na exekuce je jako ostatní druhy půjček velmi nenáročnou záležitostí. Stačí dva doklady totožnosti a informace o exekuci. Vše velmi snadno a rychle. Exekutorské náklady jsou okamžitě umořeny, majetek není zabavován a účty nejsou obstaveny. Díky tomu může člověk dále fungovat bez dalšího omezení. Jde o velmi důležitý druh půjčky, který se rozhodně při problémech s exekutorem hodí, jelikož ušetří další náklady s exekučním řízením spojené.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.