500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky na mateřské dovolené

Půjčky na mateřské dovolené

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené jsou poslední záchrannou možností pro maminky, které nutně potřebují peníze na financování potřeb svého dítěte. Půjčka je krajně neúčelová, tudíž může žena na mateřské dovolené využívat peníze dle svého uvážení. Dítě totiž představuje pro rodinný rozpočet nemalý výdaj navíc, a pokud zůstane na výchovu žena sama, problém je na světě. Avšak díky institutu půjčky pro ženy na mateřské dovolené, mají i tyto samoživitelky šanci peníze získat a dopřát svému dítěti potřebné finanční zázemí.

Nebankovní půjčky pro ženy na MD

Nejčastěji jsou půjčky pro ženy na mateřské dovolené poskytovány nebankovními institucemi. Jde o to, že matka s dítětem není pro banku příliš lákavým klientem a tak přenechávají bankovní domy tento druh půjček plně v kompetenci nebankovních institucí. Nebankovní společnosti se pak snaží hledat možnosti, za jakých půjčku ženě na mateřské dovolené poskytnout. Jednou variantou je prokázání bonity partnera, dále pak zaručení další osobou či prokázání vedlejšího příjmu samotné matky. Půjčka je poté kladně posouzena a v závislosti na prokázaných údajích je nastavena maximální výše, kterou může žena na mateřské dovolené využít.

Vyřízení půjčky

Při uzavírání smlouvy o půjčce pro ženu na mateřské dovolené je nutné od žadatelky obdržet občanský průkaz a druhý doklad totožnosti. V případě zaručení další osobou doložit její údaje, aby bylo možné ověřit identitu. Podle toho, kdo prokazuje příjmy je nutné i doklad o jejich výši. Pokud není prokazování příjmů nutné, tato položka odpadá. Některé instituce navíc zjišťují záznam v registru dlužníků, a pokud je i zde vše v pořádku půjčka pro ženu na mateřské dovolené je bez problémů vyřízena a peníze jsou okamžitě předány hotově či poslány na bankovní účet žadatelky. Vše je vyřízeno velmi rychle a ku prospěchu dané věci, jelikož žena na mateřské dovolené nemá příliš času nazbyt, je nutné celou transakci zvládnout na jedné schůzce a jediným podpisem.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.