500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky na občanský průkaz

Půjčky na občanský průkaz

Půjčka na občanský průkaz je skvělou možností pro takový druh žadatelů, kteří zkrátka nechtějí poskytovat instituci či věřiteli informace o své osobě. Při vyřízení tak stačí pouze občanský průkaz podpořený ještě jedním dokladem, aby nemohla být osoba s někým zaměněna. Občanský průkaz je tak jedinou povinnou doložkou, kterou musí žadatel opravdu poskytnout. Jiné dokumenty nejsou vyžadovány. Faktická rizikovost, kterou instituce podstupuje je ošetřena jiným způsobem než dokladováním příjmů a podobně.

Vyřízení půjčky na občanský průkaz

Vyřizování půjčky na občanský průkaz nezabere mnoho času. Jde o svižnou a snadnou záležitost. Důležité je doložení identity žadatele a smluvní vztah může být fakticky uzavřen. Poskytovatel nehledá v registru dlužníků, nevyžaduje prokázání bonity a ani nevyžaduje výpis z bankovního účtu. Díky tomu mohou půjčku na občanský průkaz využívat lidé, kteří právě v těchto aspektech nemají čisté svědomí nebo nechtějí tyto osobní informace instituci či věřiteli sdělit. Nikdo je k tomu nenutí a půjčka na občanský průkaz je přesně na takovou situaci připravena. Je koncipována tak, aby se snížila administrativní náročnost na minimum. Vyřízení je tak velmi promptní a často bezproblémové.

Vyšší úrok u půjčky na občanský průkaz

Prokazování pouze dvěma doklady u tohoto druhu půjčky představuje pro věřitele podstoupení vyššího rizika, než u klientů, kteří doloží své příjmy či záznamy v registru. Proto se věřitel snaží chránit proti riziku, které je právě s nedostatkem informací o klientovi spojeno. Jedinou možnou ochranou je navýšení úrokových sazeb, jelikož na jiný parametr nemá věřitel vliv. V porovnání se standardní půjčkou například od banky, tak nebankovní půjčka na občanský průkaz má nepatrně vyšší úrok a samozřejmě i RPSN. Avšak díky zmíněné nenutnosti doložení řady osobních informací je stále půjčka na občanský průkaz velmi důležitou a oblíbenou formou půjčování peněz.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.