500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky na oddlužení

Půjčky na oddlužení

Půjčky na oddlužení jsou typickým příkladem řešení problémů s úvěrováním obecně. Vše začíná velmi nevinně jednou půjčkou či úvěrem. Klient bez problémů splácí, a tak si vezme od jiné instituce půjčku druhou. Splácení je také bez problémů, tak klient zažádá o půjčku třetí. Nejednou zjistí, že se změnily náklady rodiny či se snížil jeho příjem. Na splácení zkrátka nemá dostatek finančních prostředků. Zdánlivě neřešitelná situace má však relativně zajímavé a snadné řešení – další půjčku. Ale o poznání promyšlenější.

Funkce půjčky na oddlužení

Řešení problémů se splácením několika půjček je snadné – další nová lepší půjčka. Jde o takové spojení a zaplacení stávajících půjček, že vznikne půjčka nová, která klienta oddluží. Jde o půjčku na oddlužení, která svou podstatou zkonsoliduje všechny půjčky, splatí je a nově je splácena nová půjčka, půjčka na oddlužení, která více vyhovuje požadavkům, které aktuálně klient má. Tím se dostane klient z pasti spotřebitelských půjček, do které se dostal neuváženým rozhodováním, ale třeba i nešťastnou událostí nebo shodou náhod. Do finančních problémů totiž není vůbec složité se v dnešní době dostat.

Vyřízení půjčky na oddlužení

Při vyřízení půjčky na oddlužení je nutné do instituce, která tento druh půjčky nabízí, přinést informace o stávajících půjčkách, jejich splácení a zbývající platbě. Věřitel, který bude půjčku poskytovat, tyto půjčky zhodnotí a nabídne půjčku novou, půjčku na oddlužení, která současné půjčky splatí. Pro vyřízení půjčky na oddlužení je tedy nutné vzít sebou platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti na jednoznačné prokázání identity. Některé instituce vyžadují doložení příjmů a výpis z registru dlužníků. U vyšších částek na půjčku na oddlužení pak věřitel chce určitou formu ručení, nejčastěji movitým majetkem či ručitelem v podobě spřízněné osoby. Vyřízení pak je velmi rychlé a bez problémové. Klient může splatit stávající nevyhovující půjčky a začít splácet lepší, pro něj únosnější a administrativně podstatně méně náročnou půjčku novou.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.