500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky na směnku ihned

Půjčky na směnku ihned

Půjčka na směnku ihned je rychlým řešením finančních obtíží. Směnka představuje cenný papír, se kterým je možno libovolně obchodovat, a který je velmi dobře zajištěn a tím pádem snadno vymahatelný. Půjčka na směnku ihned je vyřizována prakticky na místě. Stačí jediný kontakt s poskytovatelem a peníze máte k dispozici. Díky jasné specifikaci v zákoně o směnkách pak každý přesně ví, co musí být na směnce obsaženo a jak musí vypadat, aby byla půjčka na směnku platná.

Peníze okamžitě proti vydání směnky

Poskytovatel půjčky na směnku ihned po podepsání tohoto cenného papíru poskytuje peníze. Nejčastěji se jedná o předání peněz v hotovosti proti směnce, ale výjimkou není ani převod na bankovní účet. Díky relativní flexibilitě půjčky na směnku je tak možné s okolnostmi pracovat a přiblížit je obrazu svému. Směnečný dlužník podpisem směnky uzavře jakousi smlouvu o půjčce na směnku a stává se dlužníkem. Druhá strana, směnečný věřitel, pak má k dispozici podepsanou směnku, proti které ve sjednaném datu obdrží půjčené prostředky navýšené o příslušný úrok. Vše velmi transparentně, jasně a pro obě strany přehledně.

Jistota půjčky na směnku ihned

Půjčka na směnku a směnka obecně jsou velmi striktně v zákoně vymezeny. Podmínky jsou velmi jasně ošetřeny a specifikace jednotlivých stran velmi jednoznačná. Díky tomu je jednoduché smluvní strany identifikovat a roste možnost vymáhání a vynutitelnosti prostředků. Proto tento druh půjčky, tedy půjčku na směnku, poskytuje relativně hodně subjektů. Jedná se pro ně o bezpečný nástroj, který funguje bez problémů. Navíc díky obchodovatelnosti směnky je možné i předčasně směnku prodat jinému věřiteli a to i bez informování dlužníka. Ten zkrátka musí pouze zaplatit v určený den na určeném místě danou sumu.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.