500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky na směnku ihned a bez registru

Půjčky na směnku ihned

Půjčky na směnku ihned a bez registru jsou jedinou možností pro ty, kteří potřebují akutně a rychle peníze a navíc mají záznam v registru dlužníků. Takové osoby těžko shánějí půjčku od klasických bankovních institucí a jedinou záchranou pro ně je nebankovní sektor. Pokud jsou navíc omezeni časovou tísní a mají z minulosti záznamy v registrech, je pro ně jedinou možností půjčka na směnku ihned a bez registru.

Peníze ihned proti směnce

Jednoznačnou výhodou půjčky na směnku je bezesporu její rychlost. Půjčka na směnku ihned je vyřízena při jediné návštěvě a na jediném dokumentu. Vše okamžitě a snadno. Peníze jsou k dispozici obratem a člověk s nimi může nakládat dle své libosti, jelikož půjčka na směnku ihned a bez registru je čistě neúčelový druh půjčky, který může její majitel použít na nákup čehokoliv dle svého uvážení. Nemusí nic dokladovat ani předesílat. Peníze má ihned k dispozici a jejich užití je již plně v jeho kompetenci.

Půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka na směnku ihned a bez registru, respektive bez nahlížení do registru, je ideální variantou pro osoby, které se dostali v minulosti do nějakých problémů se splácením. Registr dlužníků totiž eviduje výpadky ve splátkách řadu let nazpět, tudíž klient, který se třeba i jedinkrát opozdil se splátkou, je veden jako dlužník a instituce na něj nahlížejí jako na problémového. Právě pro takový případ je k dispozici na nebankovním trhu půjčka na směnku ihned a bez registru, kdy poskytovatel půjčky nenahlíží do registru dlužníků a půjčí peníze zájemci pouze na základě jeho dokladů totožnosti. Vzhledem k dobré a jasné situaci v osobách věřitele i dlužníka je půjčka na směnku dobře zajištěna a snadno vymahatelná. Věřitel se tak nebojí peníze půjčovat a dlužník má přesně dané parametry a data, kdy musí peníze bezodkladně splatit.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.