500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Půjčka na směnku z vlastních zdrojů vyplynula ze situace na trhu. Jedná se o soukromé půjčování peněz mezi osobami navzájem popřípadě od soukromých investorů. Jde o jednu z nejsnazších forem půjčování peněz, jelikož půjčka na směnku z vlastních zdrojů je prakticky cenný papír, který splňuje určité náležitosti. Jde o rychlé, snadné a jednoduché vyřízení finančních problémů.

Náležitosti půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Půjčka na směnku z vlastních zdrojů tedy nejčastěji představuje půjčování peněz na privátním trhu. Může zde tedy občas docházet k nepřesným či nekompletním informacím. Proto je velmi důležité vědět, co musí každá půjčka na směnku, tedy směnka jako takové, obsahovat. Jde především o doslovné označení, že jde o směnku v textu dané listiny. Dále se musí dlužník vyjádřit, že bezpodmínečně zaplatí danou peněžní částku již včetně úroků. Je nutné specifikovat datum a místo splatnosti, aby případný nový věřitel věděl, kdy mu dlužník peníze je povinen předat. K dalším zásadním náležitostem směnky patří datum a místo vystavení směnky a podpis. Pokud jsou minimálně tyto fakta na směnce obsažena, stává se obchodovatelným cenným papírem a funguje jako ručení a jistina pro věřitele.

Jasná pravidla půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Půjčka na směnku z vlastních zdrojů je opravdu jasně definovaná. Fyzické osoby, které ji poskytují, jsou často dobře informování o možnostech poskytování, a proto také tento druh půjčování má v naší zemi své místo. Cena této půjčky je o něco dražší, tedy úroková sazba je vyšší, jelikož soukromý investor chce na půjčení peněz také vydělat a žadatel o takovou půjčku je obvykle v nouzi, takže přijme i nepatrně horší podmínky, než aby musel v bance složitě dokládat své příjmy, vysvětlovat účel a několik dní s bankou komunikovat. Půjčka na směnku z vlastních zdrojů je vyřízena okamžitě, peníze jsou ihned k dispozici a žadatel o půjčku s nimi může po jediném setkání s věřitelem nakládat.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.