500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky pro cizince

Půjčky pro cizince

Půjčka pro cizince je zajímavou variantou pro cizí státní příslušníky, kteří přechodně či trvale žijí na území České republiky. Vstříc jim vychází jak nebankovní instituce, tak i bankovní domy, které jsou ochotny i cizincům bez problémů za určitých podmínek půjčit. Jedním z hlavní faktorů je však doložení stávajícího bydlení v naší zemi. Jde o jakousi ochranu věřitelů.

Bankovní půjčka pro cizince

V bankovním sektoru jde o standardní půjčky, které mohou využívat i cizinci. Půjčka pro cizince nemá nikterak specifikovány náležitosti ani oficiality. Vše je velmi podobné s klasickou účelovou či neúčelovou půjčkou, podle toho, co si daný cizinec přeje. Jde o klasické vyřízení, kdy banka vyžaduje výraznou dokladovost v podobě doložení stávajícího zaměstnání, bezdlužnosti, bez záznamu v registru dlužníků a často s běžným účtem u dané instituce. Pokud cizinec všechny tyto náležitosti splní, je mu bez problémů půjčka pro cizince poskytnuta.

Nebankovní půjčky pro cizince

Nebankovní sektor nabízí v půjčkách pro cizince benevolentnější přístup, jelikož jde o nabídku standardní půjčky bez doložení příjmu. Nebankovní věřitel nehledá a nepotřebuje doložit příjem ani výpis z registru dlužníků. Půjčku pro cizince poskytne bez zbytečných okolků, avšak je nutné se určitým způsobem zaručit. Jde o ručení majetkem popřípadě jinou osobou, která je českým státním příslušníkem. Nebankovní instituce se tímto chtějí chránit, před případnými problémy s klienty, kteří se snaží půjčky pouze využít a odjet do jiného státu. Půjčky pro cizince jsou tak nebankovními institucemi velmi hlídané a pravidla velmi jasně stanovena. Cizinec pak má možnost volby, zda danou půjčku skutečně za daných podmínek chce či nikoliv. Jedná se totiž o standardní půjčku, která je pouze uzpůsobena cizincům a jejich potřebám.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.