500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané

Půjčka pro nezaměstnané jsou, jak již název napovídá, určeny primárně pro osoby, které v současnosti nepobírají mzdu. Je pochopitelné, že banky nechtějí těmto klientům příliš peníze půjčovat, jelikož se vystavují nadměrnému riziku, které nechtějí podstupovat. Jde o to, že nezaměstnaný nemá šanci prokázat dostatečnou bonitu pro splácení půjčky. Avšak nebankovní instituce jsou i těmto žadatelům schopny peníze poskytnout. Je to za cenu vyššího úroku, ale i přesto jsou půjčky pro nezaměstnané velmi žádané a využívané.

Vyřízení půjčky pro nezaměstnané

V praxi je často půjčka pro nezaměstnané spojována s půjčkou bez potvrzení příjmu. Jde o půjčky založené na stejném principu. Jde o to, že každý, kdo má zájem, obdrží adekvátní půjčku. Mnoho klientů a žadatelů o tento typ půjčky odmítnuto není, avšak při své první žádosti jsou instituce velmi obezřetné a nějaké informace navíc o klientovi požadují. Nejde samozřejmě o doložení příjmů, ale o jiné faktory, které vstupují do hry pro zajištění půjčky.

Zajištění půjčky pro nezaměstnané

Jelikož instituce či soukromý investor nemají dostatek informací o klientovi, raději volí možnost zajištění. Jde o určitou formu ručení proti riziku, které neznámý klient pro věřitele, tedy instituci poskytující peníze, poskytuje. Ručí se obvykle movitou zástavou a v případě vyšších částek může jít i o ručení nemovitostí. Avšak takový druh půjčky už příliš nepatří do kategorie půjčky pro nezaměstnané, ale úplně jinam. Půjčky pro nezaměstnané jsou spíše v řádech deseti tisíců než milionů. To také odpovídá jejich vyřizování.

Vyřízení půjčky pro nezaměstnané

Nejprve je nutné najít kvalitní a ověřenou společnost, od které si žadatel půjčku pro nezaměstnané vezme. Následně se dostaví na pobočku, vyplní potřebné dokumenty, doloží svou totožnost a prakticky obratem obdrží peníze. Okamžitě a bez zbytečných odkladů. Jedná se o neúčelovou půjčku, takže klient může peníze využívat dle své libosti a uvážení.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.