500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele

Půjčky pro podnikatele jsou pro banky hnacím motorem. I v nebankovním sektoru najdou své uplatnění, ale hlavní penzum patří do bank. Banky však dávají přednost kvalitním dlouhodobým a vyšším půjčkám, kdežto nebankovní sektor přijme i méně kvalitní projekty a žádosti podnikatelů menšího rázu. Především pak je nebankovní sektor výhodný pro osoby samostatně výdělečně činné.

Projekty na půjčky pro podnikatele

Banky obvykle pro poskytnutí půjčky pro podnikatele vyžadují propracovaný projekt. Projekt, který má reálnou hodnotu návratnosti a precizně zpracovaný rozpočet. Navíc banka vyžaduje doklady o činnosti firmy, respektive její rozvahu a výsledovku za několik let nazpět. Instituce totiž chce mít jistotu, že pokud půjčku podnikateli poskytne, že jí bude podnikatel schopen ze svých zisků splácet. Pokud tomu tak není, banka obvykle projekt a půjčku pro podnikatele zamítne.

Neúčelové půjčky pro podnikatele

U nebankovního sektoru funguje půjčování na nepatrně jiném principu. Nejsou důležité projekty, ale spíše osoba podnikatele jako taková. Osoby samostatně výdělečně činné, které jsou asi nejčastějšími klienty nebankovních institucí, mají občas problém doložit u banky své příjmy, jelikož podle daňového přiznání a nejrůznějším daňovým optimalizacím neplatí nikterak vysoké daně, ačkoliv příjem mají relativně vysoký. To může často banky odradit, avšak nebankovní sektor na toto slyší. Půjčky pro podnikatele jsou tak hojně využívané a pro podnikatele snadno dosažitelné. Stačí doklady o společnosti či o osobě podnikatele, občas doložení příjmů a doklad o bezdlužnosti a půjčka je poskytnuta. V případě vyšších částek pak některé nebankovní instituce požadují ručení ve formě nemovitosti či třetí osoby. Jde ale vždy o individuální přístup k půjčce pro podnikatele a jeho aktuální požadavky.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.