500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky pro studenty

Půjčky pro studenty

Půjčky pro studenty jsou relativně novým finančním produktem, který je na bankovním i nebankovním trhu nabízen. Jde o velmi perspektivní klientelu, kterou se snaží především banky předcházet, jelikož představují budoucí klienty, kteří mohou přinést bance nemalé prostředky. I z tohoto hlediska a také z pohledu finanční pomoci při vzdělávání ze strany státu, jsou studentské půjčky výhodné z pohledu jejich čerpání i splácení.

Možnosti půjčky pro studenty

Půjčky pro studenty jsou k dispozici v několika variantách. První možností je bezesporu kontokorentní úvěr na klasickém studentském účtu. Má relativně výhodnější úročení a pro studenta představuje jednoduchou možnost, jak si snadno půjčit od banky bez jakékoliv doplňkové administrativy. Důležité je však úvěr řádně a včas splatit. Druhou možností je pak klasická půjčka pro studenty na delší období, kdy banky přistupují velmi individuálně ke klientům a nabízejí půjčku podle zkušeností s daným klientem. Samozřejmě, že existují standardní půjčky, které jsou poskytovány pro studenty plošně, ale ty nejsou tak výhodné jako ty, které jsou vypočítávány na základě zkušeností s daným studentem a jeho pohybu na účtu.

Vyřízení půjčky pro studenty

Banky jak známo nerady riskují a tak hledají možnosti, jak se proti riziku, které je spojené se studentskou půjčkou, chránit. Nepracující student má situaci obtížnější, avšak ten, který má dlouhodobou brigádu a na účet mu pravidelně putují peníze, má situaci relativně usnadněnu. Pokud není prokázán stálý příjem studenta, tak instituce vyžaduje ručitele, kterým může samozřejmě být jeden z rodičů studenta, který svým jménem pod smlouvou o půjčce představuje pro banku garanci, že půjčka bude řádně splacena, respektive že má možnost případné nedoplatky vymáhat na rodiči studenta.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.