500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Raif Money Group

Raif Money Group

Raif Money Group je společností s ručením omezeným, která funguje na českém trhu od roku 2006. Zprostředkovává finanční služby a poskytuje celou řadu finančních produktů v oblasti bankovnictví i nebankovních operací.

Profil společnosti

Raif Money Group je známá svým odpovědným přístupem. Zástupci společnosti vždy jednají na profesionální úrovni a s etickými zásadami. Společnost Raif Money Group nabízí své produkty jak silným, tak i finančně slabším klientům. Navíc vše podporuje i celou řadou investičních příležitostí pro individuální klientelu i společnosti.

Nabídka produktů společnosti

Vše začíná u pomoci klientů v oblasti oddlužení a řešení aktuálních úvěrových závazků či exekucí. Další služby spočívají v možnostech autoúvěrů, kreditních karet a hotovostních úvěrech. V oblasti bydlení pak Raif Money Group nabízí klasické hypotéky, americké hypotéky i možnost financovat nemovitost pomocí leasingu nastaveného přímo na míru každému klientovi. Pro podnikatele pak přináší společnost řadu specializovaných programů, ale i obecné rychlé úvěry pro podnikatele, flexibilní úvěry se zástavou či podnikatelský úvěr na akvizice. Celkově je nabídka produktů od společnosti Raif Money Group velmi pestrá a prakticky každý má šanci vybrat přesně ten produkt, který odpovídá jeho potřebám a přesným požadavkům.

Strategie společnost Raif Money Group

Společnost Raif Money Group chce dlouhodobě poskytovat služby svým klientům takovým způsobem, aby byli naprosto spokojení. Spokojený klient totiž znamená nejlepší ocenění práce společnosti. Společnost se hlásí k etickému kodexu, který představuje vysoký standard služeb, efektivnost a dodržování jistých pravidel.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.