500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna

Raiffeisen stavební spořitelna nabízí své produkty na českém trhu od roku 1993. To začínala jako AR stavební spořitelna a. s., kterou společně založila Agrobank a Raiffeisen Bausparkasse. Rok 1998 pak přinesl pro Raiffeisen stavební spořitelnu výrazný krok, jelikož Raiffeisen Bausparkasse navýšila svůj podíl na 75% a zbylých 25% získala Raiffeisenbank a.s. Aktuálně je pak poměr podílů 90:10. Od tohoto data tak instituce nese současný název. Tento významný mezník v historii Raiffeisen stavební spořitelny znamenal zařazení společnosti pod významnou skupinu působící nejen na českém, ale i na rakouském trhu.

Profil Raiffeisen stavební spořitelny

Raiffeisen stavební spořitelna navíc koupila Hypo stavební spořitelnu. A postupně se stává specialistou na bydlení. Díky mezinárodní účasti má vždy Raiffeisen stavební spořitelna informace v předstihu a dokáže tak pružně reagovat na všechny požadavky z venčí od svých klientů. Najít řešení pro každého, toho se Raiffeisen stavební spořitelna stále drží a to jí nese trvalé úspěchy na poli stavebního spoření obecně.

Produkty Raiffeisen stavební spořitelny

Stěžejním produktem Raiffeisen stavební spořitelny je bezpochyby stavební spoření. Jde o možnost zaručeného a bezpečného zhodnocování úspor za pomoci státní dotace. Se stavebním spořením je navíc spojena možnost čerpání výhodných úvěrů na bydlení, které představují jedinečnou možnost, jak financovat své bytové potřeby. Dále se Raiffeisen stavební spořitelna zabývá obecně půjčkami a úvěry na bydlení, kdy je společnost ochotna a schopna nabídnou zajímavé úrokové sazby, podmínky a možnosti financování. V neposlední řadě pak nabízí společnost nejrůznější druhy pojištění jak majetkového tak i zdravotního charakteru. Komplexní služby spojené ve spolupráci s Raiffeisenbank do velkého balíku produktů jsou pro zákazníka naprosto dostačující.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.