500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank působí na finančním trhu v České republice již od roku 1993. Jde o bankovní instituci, která poskytuje služby a bankovní produkty v oblasti soukromého i podnikového financování. V roce 2006 Raiffeisenbank přibrala pod svá křídla eBanku a společně tak působí pod názvem mateřské společnosti Raiffeisenbank. V současnosti banka disponuje řádově stovkou poboček.

Profil Raiffeisenbank

Raiffeisenbank jako taková patří pod rakouskou instituci Raiffeisen International Bank Holding AG, která je majoritním vlastníkem akcií české společnosti. Skupina jako taková je mezinárodní finanční institucí působící na 17 trzích Evropy a s počtem klientů se blíží 20 milionům. Podle řady ocenění a především podle časopisu Euromoney je skupina Raiffeisen International Bank Holding AG nejlepší bankou střední a východní Evropy. Podstatu společnosti Raiffeisenbank vystihuje i její logo dvou zkřížených koňských hlav, jež představují ochranu rodiny pod společnou střechou.

Produkty Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí své produkty ve třech oblastech. Samozřejmě tou první je soukromá sféra, následovaná firemními financemi a finančními trhy. Pro privátní klienty banka nabízí obvykle a přehledné služby v podobě klasických kont, nejrůznějších vkladů a pojištění. Ale Raiffeisenbank pokrývá i oblast úvěrování, kreditních karet a hypoték. Každý z občanů si v nabídce této moderní instituce rozhodně vybere. Podnikovou sféru dělí Raiffeisenbank na podnikatele, malé firmy a velké korporace. Podnikatelé mohou využít služeb běžných účtů, úvěrů a financování, investic či přímého bankovnictví. Velmi zajímavým produktem jsou i e-Aukce. U větších firem se pak k této nabídce u Raiffeisenbank přidávají depozita, devizové produkty či Corporate finance. A velkým podnikům banka nabízí navíc Cash Management, finanční záruky či úrokové deriváty.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.