500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

RMI Finance

RMI Finance

Společnost RMI - Finance consulting s.r.o. nabízí na českém trhu nebankovní produkty od roku 2006. Jde o společnost se sídlem v Plzni a pobočkami po celé České i Slovenské republice. Společnost nabízí klasické půjčky, ale i kompletní realitní činnost. Společnost se vždy snaží najít optimální řešení, které bude odpovídat požadavkům klienta.

Profil společnosti RMI Finance

RMI Finance se snaží uspokojit zákazníka širokou nabídkou produktů z nebankovního sektoru, které jsou zajímavé nejen svými podmínkami ale i využitím a flexibilitou. Společnost RMI Finance je schopna nabízet a předávat již hotovostní peníze a to ve velmi krátkém čase. Ideální řešení tak nabízí celé řadě potřebných, kteří akutně vyžadují hotovost, ačkoliv mají či měli problémy například s registrem dlužníků či nemají dostatečnou bonitu.

Produkty společnosti RMI Finance

RMI Finance nabízí celou širokou paletu produktů. Nejvyužívanější jsou klasické nebankovní půjčky, kdy společnost nenahlíží do registru ani nepožaduje dokládání příjmu. Na vše stačí jen doklady totožnosti případně zástava. RMI Finance chce navíc vycházet vstříc i motoristům a tak nabízí jedinečné půjčky na automobil, kde je možné nakoupit jakékoliv auto bez vlastních prostředků takřka okamžitě. Podnikatelé si u RMI Finance také zkrátka nepřijdou, jelikož společnost nabízí hned několik podnikatelských úvěrů rozdělných podle velikosti částky a badatelské společnosti. RMI Finance vychází vstříc jak malým a začínajícím podnikatelům, tak i velkým firmám, developerským projektům či při revitalizaci panelových domů. Samozřejmě RMI Finance nabízí i hypoteční produkty. Jedná se o velmi individuálně připravované programy nebankovních hypoték, kdy klient nemusí dokládat své příjmy ani prokazovat čistý registr dlužníků. Stačí jednoduše zástava nemovitosti a peníze jsou pro něj k dispozici. Vše velmi snadno a jednoduše. Právě v jednoduchosti vynikají žádosti o půjčky u RMI Finance, jelikož se téměř vždy jedná o jednoduchý online formulář, díky němuž může o půjčku snadno zažádat opravdu kdokoliv.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.