500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka je naprosto dokonalým produktem dnešní doby. Každou chvíli se totiž může stát, že budete akutně potřebovat finanční obnos, který zkrátka nemáte k dispozici. Rychlá půjčka tento problém bryskně řeší a přináší nejen výhodu peněz ihned, ale i možnost s nimi libovolně nakládat, dle uvážení žadatele.

Vyřízení rychlé půjčky

Rychlá půjčka představuje velice snadnou možnost, jak se dostat k prostředkům. Tomu odpovídá i administrativní náročnost. Vše je velmi snadné a rychlé. Obvykle postačí dva doklady totožnosti pro identifikaci a půjčka je poskytnuta. Žádné nahlížení do registru, žádné sledování pohybu na bankovním účtu ani dokládání finančních příjmů. Pouze dva doklady a rychlá půjčka je vyřízena.

Druhy rychlých půjček

Rychlé půjčky jsou poskytovány prakticky na celém finančním trhu. Bankovní i nebankovní sektor si totiž uvědomují, že akutní potřeba financí žadatelů, musí být řešena obratem. Proto například banky nabízejí formu rychlé půjčky v podobně kontokorentních úvěrů a kreditních karet. Při takové rychlé půjčce člověk nemusí ani do banky chodit. Nebankovní instituce pak pracují s rychlými půjčkami v podobě půjčky do 24 hodin, půjčky na ruku, půjčky na směnku a půjčky bez nahlížení do registru a dokládání příjmu. Všechny tyto půjčky jsou velmi rychlé a jejich vyřízení se zvládne buď přímo během jediné návštěvy, nebo do 24 hodin. Vše snadno a rychle. Žadatel odchází spokojen s penězi v kapse či na svém bankovním účtu. Poslední možností rychlé půjčky jsou pak půjčky prostřednictvím internetu, tedy půjčky online a SMS půjčky zprostředkované mobilním telefonem. I ty jsou velmi snadné a během okamžiku vyřízené. Výhodou těchto rychlých půjček je to, že pokud o ně žádá spolehlivé plátce opětovně, jsou mu udělovány automaticky bez problémů.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.