500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

SOLUS registr a půjčky

SOLUS registr a půjčky

Registr dlužníků SOLUS je sdružení, které funguje od roku 1999. Jedná se o právnické osoby, které se snaží zlepšovat situaci v naší zemi s ohledem na odpovědné úvěrování a půjčování. Náplní sdružení je přispívat ke zlepšování a prevenci při zadlužování a hlavně při předlužování. Mezi zásadní myšlenky SOLUS registru dlužníků patří i snižování, nebo alespoň nenavyšování počtu dlužníků, kteří nejsou schopni splácet své závazky. V oblasti legislativní sdružení přispívá ke zvyšování dostupnosti dluhů po splatnosti pro věřitele a celkovému zlepšení vymahatelnosti nesplacených dluhů.

Informace v registru dlužníků SOLUS

Do registru dlužníků SOLUS jsou zaváděny informace pouze o negativní. Jde pouze o klienty, kteří závažně porušují smlouvy a nesplácejí své aktuální dluhy. Tímto je v registru veden pouze problémový klient. Člen sdružení SOLUS pak může kdykoliv nahlédnout do registru a zjistit, zda žadatel o půjčku je veden v databázi. Pokud tomu tak není, je mu obvykle úvěr či půjčka poskytnut, jelikož v registru dlužníků SOLUS nemá negativní záznam.

Jak zjistit vlastní stav v registru SOLUS

Každá fyzická osoba má možnosti získat výpis z registru dlužníků SOLUS. Postup je velmi snadný. Stačí zaslat písemnou žádost s úředně ověřeným podpisem. Pomocí této žádosti se člověk dozví informace, zda v databázi je a jaké údaje jsou o něm v registru vedeny. Tyto údaje jsou pak opatřeny zdrojem těchto údajů, instituci, která je poskytla a do databáze umístila. Žádost se posílá přímo na adresu registru, tedy jeho sídla. Druhá možnost, jak získat informace je podstatně snadnější a levnější. Jedná se o SMS výpis, který získá žadatel pomocí jediné SMS. Tento postup se v poslední době stal hlavním zdrojem informací, jelikož šetří čas registru dlužníků i samotným tazatelům. Pomocí jedné SMS se člověk dozví aktuální údaje, které jsou o něm v registru vedeny a navíc při tom ušetří, jelikož při posílání dopisu poštou jsou náklady prakticky dvojnásobné.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.