500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Stavební spořitelna

Stavební spořitelna

Stavební spořitelna České spořitelny, a. s., jak zní celý název, je mezi občany známá spíše jako Buřinka. Jde o zavedenou instituci, fungující na našem trhu již od roku 1994. Stavební spořitelna má právo působit na trhu jako banka v oblasti stavebního spoření. Díky svému kapitálovému zapojení od České spořitelny disponuje Stavební spořitelna pevnou základnou a může se o celou skupinu vždy bezpečně opřít.

Profil Stavební spořitelny

Společnost je z majoritní části vlastněna Českou spořitelnou, a. s. a několik procent náleží Bausparkasse der österreichischen Sparkassen AG. Díky skupině České spořitelny představuje i Stavební spořitelna silnou, flexibilní a zdravou banku. Garantuje spolehlivost a představuje pro své klienty jistotu a důvěru.

Produkty společnosti

Stavební spořitelna se specializuje na stavební spoření a s ním spojené úvěry. Své produkty nabízí společnost výhradně soukromé klientele, tedy fyzickým osobám. Stavební spoření je poskytováno na základě zákona a spolupodílí se na něm stát svou dotací. To vše je pak navíc ještě úročeno samotnou Stavební spořitelnou, takže výnos každého klienta této instituce je garantovaný a stabilní. Stavební spoření od Buřinky, stejně jako jinde, nabízí dvě možnosti úvěrování. Klasický a překlenovací úvěr. Překlenovací úvěr je nutné použít, pokud člověk nesplní podmínky, které mu spořitelna zadá při podepsání smlouvy. Pokud jsou podmínky splněny, je poskytován levnější klasický řádný úvěr ze stavebního spoření.

Strategie Stavební spořitelny

Stavební spořitelna, tedy Buřinka, se snaží dlouhodobě nabízet tradiční produkt, který je podporován státem. Společnost je členem hned několika asociacích. Jde o Českou bankovní asociaci, Asociaci českých stavebních spořitelen a Evropské sdružení stavebních spořitelen. To vše dává klientům garanci stálého a stabilního partnera, který je součástí mezinárodní organizace a dokáže přestát i v čase krize a recese.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.