500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

TGI Money

TGI Money

TGI Money je akciová společnost, která byla založena soukromými akcionáři v roce 2005. Za dobu svého působení si již získala řadu spokojených zákazníků, kteří hojně využívají její nebankovní produkty a úvěrové služby. Jde tedy o soukromou nebankovní společnost. Díky tomu může být TGI Money velmi tvárná a flexibilní. Snaží se reagovat na aktuální potřeby trhu a vycházet zákazníkům maximálně vstříc.

Profil společnosti TGI Money

Základní hodnoty společnosti TGI Money jsou důvěra a stabilita. Společnost si vybudovala vlastní síť obchodních zástupců, kteří vždy s klientem jednají osobě a hledají řešení připravená přímo na míru jejich požadavkům a potřebám, které si často klient ani sám nemusí uvědomovat. Samozřejmostí je pak neustále aktivní call centrum, kde jsou všechny případné dotazy zodpovídány bez zbytečného čekání. Cílem TGI Money je jednoznačně spokojený klient. Hlavní je zjednodušení procesů, usnadnění plateb a komplexní správa financí. Pomoc od TGI Money uspokojí každého zákazníka, který je ochoten změnit svůj přístup k vlastním financím tak, aby co nejvíce ušetřil a přesto využíval kvalitní produkty finančního trhu v České republice.

Produkty TGI Money

Hlavním produktem společnosti TGI Money je Hypopůjčka. Jedná se o skvělý produkt, který představuje neúčelový úvěr. Klienti TGI Money právě tento finanční produkt volí k financování svých potřeb nejčastěji. Jeho využití nachází široké uplatnění ve financování rekonstrukcí, refinancování jiných půjček či ke klasickým nákupům zboží. TGI Money a jejich Hypopůjčka představují osobní hotovostní hypoteční úvěr se zástavou nemovitosti. Není nutné dokládat účel vynaložení peněz a ani příjem žadatele o Hypopůjčku. Peníze jsou připsány na účet okamžitě a to v celkové výši požadované žadatelem. Vždy jde o půjčku nastavenou přesně podle požadavků žadatele, takže TGI Money připraví produkt přesně na míru a podle představ klienta.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.