500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

UniCredit Bank

UniCredit Bank

UniCredit Bank je zavedenou finanční institucí, která fakticky zahájila svoji činnost v roce 2007 jako spojení dvou samostatných bank, HVB a Živnostenské banky. Byla založena akciová společnost UniCredit Bank, která je v současnosti silnou evropskou bankou, která své hlavní středisko rozvoje soustřeďuje do střední a východní Evropy.

Profil UniCredit Bank

UniCredit Bank je banka pro náročné. Jde o rychle se rozvíjející a dynamickou společnost, která nabízí komplexní nabídku bankovních produktů. S každým klientem UniCredit Bank a její zaměstnanci pracují individuálně a vždy je mu připravováno řešení na míru dle jeho požadavků a potřeb. V současnosti se UniCredit Bank stává jednou z nejsilnějších v oblasti projektového a syndikovaného financován Corporate Finance.

Klienti UniCredit Bank

Ke klientům UniCredit Bank patří jak soukromé osoby, tedy privátní klientela, tak i podnikatelé, kteří samozřejmě dbají na kvalitu a bezpečnost. Firmy vždy hledají výkonného partnera, který jim pomůže s financováním a správou majetku. A právě to UniCredit Bank nabízí.

Produkty společnosti UniCredit Bank

V nabídce společnosti UniCredit Bank jsou spolehlivé a propracované produkty, které svými vlastnostmi patří do světové špičky. Pro privátní klientelu UniCredit Bank nabízí jak klasické účty a vklady, tak i úvěry a nejrůznější kreditní či debetní karty. Samozřejmostí je přímé bankovnictví a propojené pojištění. UniCredit Bank navíc participuje i na programu Zelená úsporám a svým klientům dokáže i v této oblasti fundovaně poradit. Pro podnikatele a menší firmy nabízí UniCredit Bank prakticky totožnou nabídku s tím rozdílem, že každou firmu obhospodařuje jasně přidělený osobní bankéř, který má stále a dlouhodobě společnost na starosti. V oblasti nadnárodních firem a veřejného sektoru jsou pak k osobním bankéřům přidávány služby v podobě Cash Managementu, e-Bankingu, Treasure a obchodní či exportní financování. Každá firma si u UniCredit Bank rozhodně vybere.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.