500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Volksbank CZ

Volksbank CZ

Volksbank a její mateřská společnost Volksbank AG působí na finančním trhu již od roku 1922. Dříve společnost fungovala jako společenství úvěrových institucí. V České republice pak Volksbank funguje od roku 1993 a nabízí sortiment bankovních produktů a služeb v plné výši.

Profil společnosti Volksbank

Skupinu Volksbank AG vlastní rámcově 60 rakouských družstevních záložen, které mají centrálu ve Vídni. Po celé Evropě má Volksbank AG více než 650 poboček, kde pracuje přes 6 000 zaměstnanců. V naší zemi má Volksbank skoro 30 obchodních míst a disponuje necelými 700 bankomaty pro své klienty.

Produkty společnosti Volksbank

Volksbank nabízí opravdu širokou škálu nejrůznějších produktů a služeb. Rozdělení probíhá pomocí členění zákazníků na fyzické osoby, společnosti a veřejný sektor. Každý segment má samozřejmě své vlastní jedinečné produkty, které jsou odvislé od požadavků českých klientů za podpory světového know-how, které společnost za dobu své mnohaleté tradice získala.

Osobní konta Volksbank

Pro občany Volksbank nabízí jedinečné druhy kont v závislosti na účelu využití a jsou odstupňovány podle náročnosti a potřeb klientů. Vše začíná u jednoduchých kont, přes rozsáhlejší služby až k exkluzivnímu kontu, které informuje svého majitele komplexně, nabízí mu všechny dostupné služby a představuje špičku v nabízených službách Volksbank.

Firemní možnosti u Volksbanky

Podnikatelé a společnosti mají u bankovních operací podstatně zvýšenou bezpečnostní ochranu a Volksbank dbá na stabilní a rychle přístupné online systémy. Společnosti vždy využívají produkty dle svého individuálně nastaveného pláni a vše je mu přesně strukturováno na míru. Veřejný sektor pak u Volksbank představuje poradenství a zprostředkování financování projektů případně efektivní investování a využití volných prostředků ve veřejných institucích.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.