500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Wüstenrot

Wüstenrot

Wüstenrot je německé městečko, po kterém byla pojmenována nyní již světová společnost, jež svou tradicí sahá až do roku 1921. Hlavním mottem společnosti Wüstenrot je „Každé rodině střechu nad hlavou". A s tím také souvisí náplň činnosti této instituce, tedy stavební spoření a finanční poradenství v oblasti bydlení. Společnosti je součástí skupiny, která nese název Wüstenrot a nyní v sobě zahrnuje i velkou německou pojišťovnu Württembergische AG.

Profil společnosti Wüstenrot

V naší zemi Wüstenrot funguje od roku 1993 jako Wüstenrot-stavební spořitelna a. s., tedy od počátku vzniku stavebního spoření v České republice. V současnosti nabízí společnosti produkty stavebního spoření, financování bydlení, vytváření finančních rezerv na stáří a další služby spojené s životním pojištěním a pojistnou ochranu obecně. Jedná se v současnosti o komplexní finanční instituci, která svým významem, nejenom u nás, hraje výraznou roli na poli finančních trhů.

Produkty společnosti Wüstenrot

Stěžejním produktem společnosti Wüstenrot je stále stavební spoření. To nabízí společnost v několika variantách s dalšími flexibilními možnostmi v podobě jiných úrokových sazeb a podmínek. V oblasti pojišťovnictví hraje Wüstenrot také nezanedbatelnou úlohu a nabízí jak klasická pojištění, tak i speciální druhy zdravotních a životních. V oblasti pojištění majetku pak nabízí povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bydlení a podnikatelů. Samozřejmě jako zavedená instituce je Wüstenrot schopna nabízet i hypoteční úvěry, které jsou vhodné jak pro soukromé osoby tak i společnosti. A samozřejmě se stavebním spořením je úzce spjat i úvěr ze stavebního spoření, respektive jeho dvě varianty v podobě překlenovacího úvěru a úvěru řádného. To vše nabízí společnost Wüstenrot ve 4 svých společnostech, které svou značkou zastřešuje.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.